Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


«ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ БОЙОВИХ ДРУЗІВ» з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

12/02/2017

11 лютого 2017 року в Обласному  палаці культури  відбувся  «ВЕЧІР  ЗУСТРІЧІ  БОЙОВИХ ДРУЗІВ» з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав та 28-ї річниці виведення Радянських військ з Республіки Афганістан.  

         У заході взяли участь: перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Бонь В.В., голова Миколаївської обласної ради Москаленко  В.В., Миколаївський міський голова Сенкевич  О.Ф.,  голова Миколаївської обласної спілки  воїнів-інтернаціоналістів і запасу             Соловей Ю.Л.,    головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектора державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Найдьонова А.О., голова Миколаївської обласної ради ветеранів України Поротніков М. А. Вони поздоровили з 28-ю річницею виведення Радянських військ з Республіки Афганістан та вручили пам’ятні нагороди.  

Хвилиною мовчання  учасники заходу вшанували пам’ять загиблих.

Перед початком заходу  присутні змогли переглянути  сюжети про війну в   Афганістані та історичний день виведення Радянських військ з Республіки Афганістан. 

Символічно, що  концертну програму   розпочав  учасник бойових дій в Афганістані  Юрій Поляков.  

          У цей день кращі колективи Обласного палацу культури подарували творчі здобутки та надію на краще майбутнє, серед них: зразковий ансамбль танцю «Юнги», керівник Елла Акманова, зразковий вокальний ансамбль «Привіт», керівник Галина Бардадим, ансамбль пісні і танцю «Чорноморці», керівники: заслужена артистка України Олена Бєлоусова і Антон Ладний,  народний ансамбль танцю «Суднобудівник», керівник  Віктор Федченко, зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена», керівник Катерина Алексєєва, солістка Обласного палацу культури Анастасія  Якименко, а також шоу-балет Найт Лайтс,  керівник Віталій Момот,  ансамбль «Южный патруль» головного управління  Національної поліції в Миколаївській області, керівник Олександр Малюк, театр танцю «Ритми планет и » ,  керівник  заслужений працівник культури України  Ірина Пак .

Кожен час народжує своїх героїв, але ратний подвиг у всі часи стояв на високому етичному п'єдесталі, уособлюючи собою кращі якості людини – громадянина та патріота. Саме це стверджував  Юрій Поляков у гімні  воїнам-афганцям «Віват», яку написав  учасник бойових дій в Афганістані Юрій Шкітун - лауреат міжнародних та всеукраїнських фестивалів солдатської та афганської пісні, в тому числі  і Всеукраїнського фестивалю-конкурсу військово-патріотичної пісні «Афганістан звучить в моїй душі, який проходив на базі Обласного палацу культури в 2007-2008 роках. 

 

Всі події →