Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Толерантність без кордонів.

17/11/2016

16 листопада 2016 року в Обласній бібліотеці для дітей ім. В. Лягіна відбулося свято, присвячене міжнародному дню толерантності «Толерантність без кордонів». Його  організаторами виступили Обласна бібліотека для дітей ім. В.  Лягіна (директор Т.А. Жайворонок) та Спілка національних товариств Миколаївської області (Каймаразова Л. М.).

Цей яскравий та сповнений дружнім теплом і взаєморозумінням захід пройшов у творчій атмосфері у форматі «Живої бібліотеки». Усі учасники свята мали нагоду поспілкуватися та ознайомитися з культурою дружніх народів, що проживають на Миколаївщині.

Миколаївський край пишається тим, що на його землі живуть у мирі і злагоді представники 133 національностей, тож толерантність тут не просто слово, а містке поняття і закон співжиття всіх народів Миколаївщини.

На святі були присутні головний спеціаліст відділу у справах національностей та релігій управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації В.О.Чеботарьов, представники національних меншин Миколаївської області: азербайджанці, вірмени, грузини, поляки, болгари, євреї, роми, німці, росіяни, білоруси. Протягом спілкування звучали вірші рідною мовою.  Перлиною заходу було створення квітки толерантності та дружби з різнокольорових пелюсток.

Веселка толерантності засяяла не тільки кольоровими  пелюстками та яскравими прапорами, а ,найголовніше, – вона освітила посмішками та дружнім теплом серця кожного учасника цієї вражаючої зустрічі.

 Зробіть крок назустріч один одному і веселка щастя, дружби та добра засяє і у вашій душі!

Всі події →