Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Скайп-зустріч з Сашком Дерманським.

16/11/2016

16 листопада в обласній бібліотеці для дітей ім.В.Лягіна відбулася довгоочікувана скайп – зустріч активних читачів – учнів 3-В класу школи №59 з відомим і популярним українським письменником Олександром Дерманським.

У дітей назбиралося чимало запитань до письменника і вони спішили наввипередки задати їх, а Олександр Степанович із задоволенням відповідав на них. Прихильники творчості письменника ще й підготували йому сюрпризи: інсценізацію уривка з книги «Маляка – принцеса Драконії», вивчили вірші зі збірки «Бигимоти не медмеді» і, звичайно, висловлювали свої думки та враження про прочитані книги.

Олександр Дерманський теж порадував своїх читачів: читав новенькі вірші, розповідав про свої нові книги, радив читати книги своїх улюблених авторів. До речі, діти одразу ж і відгукнулись на його рекомендації. Крім Олександра Степановича, ми сьогодні познайомилися і з його маленькою «асистенткою», донькою Златою, яка із задоволенням допомагала таткові.

На завершення зустрічі діти висловлювали свої побажання і пропозиції, про щоб  вони хотіли прочитати у наступних книжках Сашка Дерманського. Скайп – зустріч з письменником вийшла веселою і радісною, теплою і змістовною, з подальшим запрошенням його до міста Миколаєва.

 

Всі події →