Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Презентація книги Ангеліни Кріхелі «Найденыш».

11/10/2016

10 жовтня в обласній бібліотеці для дітей ім.В.Лягіна для дітей молодших класів відбулася презентація книги «Найденыш» Ангеліни Кріхелі. Ангеліну давно знають наші городяни як талановитого журналіста, кореспондента миколаївських газет, а сьогодні ми познайомили наших читачів з новим миколаївським автором, дитячим письменником - Ангеліною Кріхелі.

«Найденыш» - це перша, дебютна книга молодого автора. Вона про дружбу, про вірних друзів, які щохвилини готові прийти на допомогу. На презентації книги були присутні наші активні читачі, учні 3-А класу миколаївської школи-інтернату № 4. Діти з великим задоволенням спілкувалися з автором, задавали різноманітні питання, малювали ілюстрації до книги і навіть підготували приємний сюрприз: інсценізацію невеликого уривка з книги«Найденыш». Крім того, хлопчики й дівчатка подивилися буктрейлер книги, створений нашими колегами - бібліотекарями центральної бібліотеки ім. М. Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва і бібліотекою - філією № 9 ЦБС для дорослих м. Миколаєва.

На зустрічі також були присутні і гості: колеги Ангеліни Кріхелі - журналісти миколаївських газет і редактор миколаївського видавництва «Іліон» Анна Стахівна, яка розповіла дітям про шлях книги від автора до читачів.

Презентація книги в стінах нашої бібліотеки пройшла невимушено і дуже дружньо. Багато хто з присутніх придбали книгу «Найденыш» для своєї домашньої бібліотеки з автографом автора. А фінальним акордом нашої зустрічі стала пісня про дружбу у виконанні дітей, але словами героїв книги Ангеліни Кріхелі.

Всі події →