Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
День Знань в обласній бібліотеці для дітей ім.В.О.Лягіна

01/09/2016

«Ми діти твої, Україно» - під таким девізом  в обласній бібліотеці для дітей ім. В. О. Лягіна пройшло святкування 1 вересня – Дня Знань, присвяченого 25-річчю Незалежності України.

У відділі обслуговування дітей дошкільного віку і учнів 1-4 класів пройшло яскраве літературно-музичне свято «Щоб у серці жила Україна». Його учасники – учні 2-х і 4-х класів школи № 59 дізналися багато нових фактів з історії України, про її державні і народні символи. За допомогою он-лайн презентації малюки познайомилися з сімома дивовижними чудесами України. Насамкінець діти сплели справжній український віночок.

Бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5-9 класів провели для учнів 6-9-х класів ЗОШ № 13, № 53, гімназії № 2 літературно-патріотичне свято «В моїм серці – Україна». Учасники свята разом з ведучими захоплено гортали сторінки історії своєї держави, дізнавалися про нелегкий шлях її до Незалежності, про видатних особистостей країни, їх внесок у творення державності. Інтерактивні ігри, конкурси вікторини супроводжувалися чудовими відеосюжетами з національним колоритом. На завершення заходу всі учасники мали змогу відвідати літературне кафе та насолодитися висловлюваннями відомих людей про Україну.

В урочистій і святковій атмосфері пройшов День Знань в учнів 5-х класів гімназії № 2 у відділі масової роботи і естетичного виховання бібліотеки. Діти дискутували на тему, що для них означає поняття «Батьківщина», згадували українські прислів'я, слухали попурі із народних пісень і навіть виконали «Гопак». Хвилиною мовчання учасники вшанували пам'ять борців за незалежність України.

Бібліотекарі в черговий раз впевнилися, що судячи з виступів дітей, їх висловлювань, малюнків, поробок, літературної творчості діти показують себе справжніми патріотами. І найбільше їх побажання – бачити свою країну квітучою, багатою і мирною.   

 

Всі події →