Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Літературний квест «Книжкові пригоди сонячного літа».

26/05/2016

  25 травня селище міського типу  Березнегувате радо зустрічало гостей з Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О.Лягіна. Бібліотекарі влаштували справжнє свято жителям Березнегуватого: привітали школярів з початком літніх канікул і на базі  Березнегуватської районної бібліотеки для дітей відкрили літні читання.

У гості до малечі приїхали відомі літературні персонажі, герої книг-ювілярів 2016 року: Мері Поппінс, Гуллівер, Аліса з Країни Чудес, Клоунеса Наташа та Роні – дочка розбійника, щоб пограти з ними в  літературний квест «Книжкові пригоди сонячного літа». Вони разом з дітьми – читачами бібліотеки для дітей - мандрували майже по всьому Березнегуватому, розшукуючи фрагменти великої картини – подарунок Літа до дня народження бібліотеки.

Діти були в захваті! Їм дуже сподобалося бігати від героя до героя, виконувати завдання, грати, веселитися і танцювати. Яскравим моментом стали пісенні та хореографічні номери у виконанні зразкового ансамблю танцю «Барви» (керівник Максименко Н.А.)  та зразкової вокальної студії «Камертон» (керівник Дениско В.В.) районного будинку культури. Маленькі та дорослі жителі Березнегуватого надовго запам’ятають таких веселих і незвичайних гостей.

 

Всі події →