Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
В обласній бібліотеці для дітей ім. В. О. Лягіна відбулась обласна науково-практична конференція.

20/05/2016

  На виконання плану роботи управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації 18-19 травня в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В. О. Лягіна відбулась обласна науково-практична конференція за темою: «Національно-патріотичне виховання громадянина України: роль і місце дитячої бібліотеки в сучасних реаліях» для працівників бібліотек для дітей міста і області.

         Мета конференції – визначення ролі дитячих бібліотек у процесі виховання у дітей патріотичних почуттів за допомогою книги та організації читання.

Відкрили конференцію – Димитров Михайло Федорович, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації і Жайворонок Тетяна Анатоліївна, директор обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна.

Із змістовними доповідями за темою перед присутніми виступили: практичний психолог лабораторії практичної психології Миколаївського обласного інституту післядипломної освіти Мерзла М. М., кандидат історичних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв» Шпак Д. О., кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української мови і літератури Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського Бондар Л.О.

Провідні фахівці ОДБ ім. В. О. Лягіна виступили з консультаціями, лекціями, нотатками професіоналів щодо використання в бібліотечній практиці сучасних форм і методів патріотичного виховання юних читачів.

Про свої ефективні форми та засоби впливу на формування патріотичної свідомості читачів розповіли працівники Арбузинської, Братської, Новобузької РДБ і КЗ «Бібліотечна мережа міста Вознесенська» під час «Професійного майданчика».

Учасники конференції вдячно сприйняли поради представників Ради козацьких отаманів Миколаївської області (голова Щербаков Сергій) щодо методології патріотичного виховання дітей на підґрунті історичних подій та сучасного козацького руху.

Відома українська письменниця Галина Малик надала бібліотекарям слушні поради під час скайп-спілкування.

Завдяки Інтернет-мосту своїм досвідом з бібліотекарями Миколаївщини поділилися колеги з Дніпропетровщини, Хмельничини, Херсонщини.

Інформаційно-культурний захід Миколаївського обласного краєзнавчого музею відкрив відкрив новий напрямок співпраці дитячих бібліотек і музеїв Миколаївщини.

Під час підведення підсумків конференції (Т. Жайворонок) учасники щиро дякували організаторам за отриманий професійний багаж з питань сучасних підходів до національно-патріотичного виховання дітей в умовах бібліотеки.      

 

 

Всі події →