Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
У нас в сім’і всі люблять книгу.

13/05/2016

 Весь світ 15 травня відзначає Міжнародний день сім’ї. Напередодні свята  у обласній бібліотеці для дітей ім.В.Лягіна успішно пройшов конкурс читаючих сімей «У нас в сім’ї всі люблять книгу», в якому взяли участь чотири активно читаючі сім’ї учнів 2-го класу загальноосвітньої школи № 59.

Сім’ї продемонстрували цікаві електронні презентації і розповіли про свої захоплення, відпочинок і улюблені книги.

У родині Бєлових донька Ліза - активний учасник та призер міських і всеукраїнських конкурсів краси серед дітей. Ця сім’я є одним із організаторів благодійного фонду допомоги дітям хворим на ДЦП «Добрым быть бесплатно».

Всі члени родини Кравченко мають свої захоплення:  мама – вишивкою бісером і стрічками, тато – автомобілем,  Ярослав – музикою. А у вільний час родина подорожує мальовничими куточками України.

Сім’я Чайковських любить відвідувати країни світу, а донька Софія захоплюється малюванням і навіть створює власні картини.

Родина Парницьких представила свою родину у малюнках, виконаних усією сім’єю. Син Артем серйозно займається легкою атлетикою і має грамоти за переможні місця у змаганнях.

Позмагалися сімейні команди у розгадуванні ребусів, продемонстрували знання прислів’їв про книгу і родину. Начитаність та ерудиція допомогли як дітям, так і дорослим відповісти на запитання «Казкового калейдоскопу».

На завершення заходу діти привітали батьків зі святом сім’ї віршами, сценками, піснею та хореографічною композицією.

У цьому конкурсі не було переможців та переможених, адже кожна родина особлива. Тому всі сім’ї отримали звання «Найбільш читаюча сім’я» і були нагороджені дипломами, а всі діти - солодощами.

 

Всі події →