Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Літературно-патріотичний ранок «Навчайтесь у героїв Вітчизну берегти» в обласній бібліотеці для дітей ім.В.Лягіна.

06/05/2016

 Війна – це не жахливий сон, а страшний період нашої історії.

Напередодні свят, які ми відзначаємо 8 та 9 травня, учні  молодших класів школи № 13 взяли участь у літературно – патріотичному ранку «Навчайтесь у героїв Вітчизну берегти».

Діти ознайомилися з історичними подіями, повязаними з Другою Світовою війною: коли і як вона розпочалася, хто був запеклим ворогом, а хто захищав нашу Батьківщину.

Торкнулися і дати окупації міста Миколаєва. Згадали героя підпільної організації «Миколаївського центру» - Віктора Лягіна, бійців морського десанту під командуванням лейтенанта Костянтина Ольшанського, маленьких героїв-розвідників Шуру Кобера і Вітю Хоменко.

Бібліотекарі разом з дітьми пригадали пам’ятні меморіали, які є в нашому рідному місті Миколаєві.

Хлопчики та дівчатка мали нагоду переглянути відеоролик, коли над рейхстагом піднявся прапор Перемоги.

Діти старанно підготувалися до свята Перемоги, вони декламували вірші, співали пісні воєнних років.

Сьогодні Україна переживає складні часи свого утвердження, як незалежної вільної соборної держави. Тому ми згадали тих солдат української армії, які з честю відвойовують та захищають кордони нашої країни. Учень 3-А класу Олександр Сокуренко розповів про свого тата, який в даний час проходить службу на Сході України.

Насамкінець, діти переглянули відео «Армія України - Відродження» та виготовили символ Дня пам’яті та примирення – червоний мак.

Гідно вшануймо пам'ять тих героїв, які захищали нашу країну в тяжкі роки Другої світової війни!

 

Всі події →