Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Літературні смаколики від українських письменників в обласній бібліотеці для дітей ім.В.Лягіна.

24/02/2016

 Сьогодні, 24 лютого, читачі-учні 4-А класу школи № 59 завітали до відділу обслуговування читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів на свято української книги. Чому саме української? Тому що 21 лютого ми, українці, відзначали Міжнародний день рідної мови – української мови. А так, як свято це незвичайне, то і святкували ми його неординарно -  запросили дітей до бібліотечної книжкової кав’ярні «скуштувати» «Літературні смаколики від українських письменників». Всі незвичайні літературні страви для читачів «приготували» відомі українські письменники, які цього року святкують ювілеї.

Як і у будь-якій хорошій кав’ярні,  у нашій – літературній є меню. Ось воно:

«Книжковий коктейль» від Тетяни Щербаченко

«Літературне асорті» від шеф-кухаря Галини Малик

«Книжковий мікс» від шеф кухаря Сашка Дерманського

«Пригодницький ланч» від Сергія Гридіна

Десерт «Сюрприз»

Діти із задоволенням «смакували» страви відомих українських авторів.  А на «десерт» читачі самі рекомендували книги сучасних  письменників України, які вони вже прочитали.

Зараз у відділі діє книжкова виставка-знайомство «Дітям з любов’ю». Вона присвячена якраз сучасним письменникам – ювілярам України. Одним  із завдань цієї виставки – «лайкнути» ту книгу, яку вже прочитав, і яка дуже-дуже сподобалась. Багато книжок отримали свої «лайки» прямо на заході.

Як добре, що наші читачі із задоволенням читають і цікавляться сучасними дитячими письменниками України.

 

Всі події →