Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Жива бібліотека «Долі козацькі – шляхи незабутні» в обласній бібліотеці для дітей ім.В.Лягіна..

06/10/2015

За давньою традицією в бібліотеці широко відзначається День Українського козацтва.

Цього року напередодні свята відбувся цікавий захід у незвичному форматі «Жива бібліотека» (6 жовтня).

Запрошені гості - Щербаков Сергій Костянтинович - голова Козацької ради Миколаївської області та Квасниця Антоніна Володимирівна - хорунжий, берегиня козацької громади центрального району м. Миколаєва, виступали у ролі «живих книг».

Учні Морського ліцею, які завітали цього дня до бібліотеки, із великим захопленням поповнили свої знання з історії звичаїв і традицій козаків. Формат «Живої бібліотеки» дозволив дітям відкрити по-новому світ козацтва.

Розділившись на дві команди, кожна з них протягом 7 хвилин «читала» цікаву інформацію про особливості жіночої та чоловічої козацької бойової культури. У перерві між «читанням» ліцеїстам були запропоновані ігри «Заверши козацьке прислів’я» та «Поезія козацької слави».

Розповіді козака і козачки вдало доповнив перегляд відеофільму «Козацький Вар». А на завершення заходу на хлопців і дівчат чекали справжні козацькі забави - ігри «Зніми шапку», «Підкова», «Лава на лаву». Веселий і піднесений настрій підтримував акомпанемент на козацькому бойовому барабані і арбітраж від козака Сергія Щербакова. Ми впевнені, що такі заходи сприяють вихованню у юного покоління патріотичних почуттів, любові до України та її історії.

 

Всі події →