Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Обласна бібліотека для дітей ім.В.О.Лягіна на VI Львівському бібліотечному форумі «Бібліотек@ - стратегія розвитку»

16/09/2015

               З 8 по 12 вересня у м. Львові відбувся VI Львівський бібліотечний форум «Бібліотек@ - стратегія розвитку», у якому взяла участь директор Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім В.О. Лягіна Жайворонок Т.А. та Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», учасниками якого стали найкращі читачі Миколаївської області Багрійчук Іванна з с. Поріччя Веселинівського району, Таран Поліна з смт. Костянтинівка Арбузинського району і завідуюча відділом маркетингу та перспективних методик       Нахова Т.І.

            Учасники форуму взяли участь у засіданнях секцій форуму, заходах фестивалю, змогли відвідати Форум видавців та познайомитись з новинками видавництв України, представлених на Форумі.

            Велике зацікавлення у присутніх  викликав досвід роботи бібліотек Львова, особливо обласної бібліотеки для дітей (директор Лугова Л.А.) та досвід бібліотек Польщі, Литви, який був презентований працівниками польських та литовських бібліотек під час Форуму.

Корисним був також досвід організації роботи першої Львівської медіатеки та питання розвитку читання через систему соціального партнерства бібліотек Львівщини.

Всі події →