Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Найкращі Книгомани Миколаївщини у Львові.

14/09/2015

Вже більше 10 років  Обласна бібліотека для дітей ім. В.О. Лягіна є організатором Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України» на регіональному рівні, обирає найкращих читачів, які отримують у подарунок поїздку до Львова для участі у Фестивалі дитячого читання «Книгоманія».

 

У цьому році  у Фестивалі дитячого читання  (9-12 вересня) взяли участь найкращі читачі Миколаївської області Багрійчук Іванна                      (с. Поріччя, Веселинівський район) та Таран Поліна (смт. Костянтинівка, Арбузинський район).

Церемонія нагородження тридцяти дев`яти переможців Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2015» пройшла у приміщенні Наукової бібліотеки Львівського Національного Університету імені І. Франка. На деякий час бібліотека перетворилася на загадкову школу  магії та чарівництва Хогвартс. Діти були у захваті! Вони отримали дипломи та добірки книжок, читацькі сертифікати бібліотеки.

 Організатори фестивалю дитячого читання «Книгоманія» підготували для дітей дуже насичену програму.

Так, на зустрічах, автограф-сесіях і творчих майстернях діти  мали змогу поспілкуватися з такими сучасними письменниками, як Катерина Михайліцина, Дзвінка Матіяш, Оксана Радушницька, Наталка Малетич, Андрій Бачинський.

 Із великим задоволенням діти стали учасниками заходів Дитячого Форуму, а саме  - музейно-видавничого квесту, який  відбувся у приміщеннях Львівського Національного музею імені А. Шептицького та Державного природознавчого музею НАН України.

Під час фестивалю діти мали змогу відвідати Львівську обласну бібліотеку для дітей, Державну телерадіокомпанію «Львів», взяти участь  у майстер-класі «Мистецтво фотографії».

Великою подією свята став літературно-пригодницький  квест від компанії «Київстар»,  під час якого діти, розділені на команди, відповідали на різноманітні тематичні запитання.  Всі учасники отримали у подарунок футболки, солодощі та яскраві браслети.   

Завершився  Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» грандіозним літературно-танцювальним флеш-мобом у виконанні всіх найкращих читачів України.

 Завдяки спілкуванню з відомими людьми і участю в різноманітних цікавих заходах діти мали змогу переконатись, що читання – це не тільки корисно, а й цікаво та весело.

 

 

Всі події →