Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Відзначення Дня знань в обласній бібліотеці для дітей ім.В.О.Лягіна

01/09/2015

Обласна бібліотека для дітей  ім.В. О. Лягіна гостинно прийняла своїх читачів на перший захід навчального року «Ми нація єдина, твої ми діти, Україно».          У гості до малят - учнів 1б і 1в класів школи №59 - співробітники відділу обслуговування завітали з дуже важливою розмовою «Я з книгою світ відкриваю». Улюблені літературні герої дітвори Мальвіна і Буратіно розповіли першокласникам про радість навчання у школі, про те, яке чудо-книга і яке це задоволення  - читати книжки про все на світі.

         Звісно, що знання гарно закріплюються за допомогою ігор, отже, діти пограли в ігри «Збери пазли», «Чарівні предмети», розгадали кросворд, відгадали загадки.

         Відділ мистецтв бібліотеки приготував для учнів 7 класу Миколаївської

 ЗОШ IIII ступенів №13 цікаву інформацію про те, звідки пішла Українська земля, про козацтво. Особливу увагу було приділено мистецтву України, зокрема декоративно-ужитковому.

         Окрім цікавої інформації, співробітники влаштували і конкурси, які поглибили їх знання про Україну і українців, а також проявили і зміцнили їх патріотизм.

         Гра «Козацька сила» виявила найсильнішого козака у класі, а у конкурсі «Склади прислів’я» підлітки показали свої неабиякі знання з української мови.

         Згадали і вшанували найголовнішу пісню – один із символів України – Гімн України, одному із авторів якого – Михайлу Вербицькому цього року виповнюється 200 років від дня народження.

         Діти ще й мали можливість показати свої танцювальні таланти – майстерно виконали деякі елементи українського танцю «гопак».

         Відділ обслуговування читачів - учнів 5-9 класів розпочав захід із зустрічі учнів 7а і 8а класів гімназії №2 з цікавою людиною – заступником міського голови – учасником АТО Степанцем Юрієм Борисовичем. Він, як виявляється, є  колишнім випускником цієї гімназії і згадував улюблених вчителів, розповів про те, як рідна школа допомагала йому в житті, про свою вдячність вчителям і школі – і закликав дітвору любити свою Батьківщину.

         Свято пройшло з різноманітними цікавинами і відкриттями.    Насамкінець з учасниками заходу провели інтелектуальну гру, яка показала гарні знання школярів з різноманітних галузей: географії України, її природних багатств, її знаменитих людей.

         Бібліотека ім. В. О. Лягіна – осередок виховання справжніх патріотів, високоосвічених і творчих людей,  була такою, є у нинішні часи жорстокого випробування і завжди буде. 

 

Всі події →