Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Об’їзд закладів культури обласного підпорядкування: Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії, Обласного палацу культури та Миколаївської обласної бібліотеки для дітей імені Лягіна.

07/08/2015

 

6 серпня за участю заступника голови облдержадміністрації              О.А. Янішевської та начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації М.Ф.Димитрова проведено об’їзд закладів культури обласного підпорядкування: Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії, Обласного палацу культури та Миколаївської обласної бібліотеки для дітей імені Лягіна.
Метою такого обстеження являлося проінспектувати розподіл бюджетних коштів, визначити ключові проблеми матеріально-технічної бази та першочергові завдання у проведенні ремонтних робіт. В рамках аналізу стану культурних закладів Миколаївщини здійснено огляд закладів культури майже всіх районів області. Результати моніторингу будуть розглянуті на черговій колегії управління культури, національностей та релігій ОДА.
Директор театру М.С. Берсон розповів, що лише за літній період театру вдалось самостійно залучити спонсорські кошти для реставраційних та ремонтних робіт приміщень у розмірі 110 тисяч гривень. Крім того, окремо 100 тисяч гривень було виділено з обласного бюджету на проведення ремонту гардеробних приміщень. Заступник голови облдержадміністрації обговорила з директором найближчі плани та спільні заходи, присвячені святкуванню Дня Незалежності.
Директор палацу культури М.М.Добкіна показала результати проведення ремонтних робіт, а саме: встановлено сучасні туалети для людей з обмеженими можливостями та пандус на вході до приміщення. На останній сесії обласної ради були виділені кошти для ремонту фасаду будівлі. Сьогодні Обласний палац культури налічує 17 відомих творчих колективів, та понад 500 їх учасників і приймає близько 200 тисяч глядачів за рік.
Також  відвідали Миколаївську обласну бібліотеку для дітей імені Лягіна, де нещодавно, за кошти обласного бюджету був відремонтований пандус на вході до приміщення. Директор бібліотеки Т.А.Жайворонок ознайомила з бібліотечним фондом, що налічує більше 140 тисяч книжок, відділом обслуговування читачів-дошкільників та учнів шкіл, відділом нових інформаційних технологій, читальним залом. Бібліотеку відвідує більше 130 тисяч читачів щороку. На сьогоднішній день готується проектно-кошторисна документація для залучення коштів для ремонту підсобних приміщень бібліотеки. Наступного року бібліотеці виповнюється 95 років і тому адміністрацією бібліотеки планується проведення всеукраїнських читацьких форумів та конкурсів.

Всі події →