Головна Дозвільні документи Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення

Оголошується конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених обласними національно-культурними товариствами для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, з обласного бюджету Миколаївської області на 2018 рік

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації
_17. _05. 2017 № 96

ОГОЛОШЕННЯ

Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації оголошує Конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених обласними національно-культурними товариствами для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, з обласного бюджету Миколаївської області на 2018 рік (далі – Конкурс).
Конкурс розпочинається 18 травня 2017 року і завершується протягом 15 днів після затвердження обласного бюджету на 2018 рік..

Напрями (пріоритетні завдання), відповідно до обласної Цільової національно-культурної програми "Збереження та розвиток етнічної, культурної та мовної самобутності національних меншин у Миколаївській області" на виконання яких повинні спрямовуватися програми (проекти, заходи), розроблені учасниками Конкурсу:
1. Проведення святкування національних свят, днів національних культур в області.
Види діяльності – організація та проведення обласних фестивалів, концертів, вистав, виставок.
Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями становить 75 відсотків від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програм (проектів, заходів) та не може перевищувати 31 тис. грн.
2. Реалізація проектів національно-культурних товариств з відтворення культури національних меншин (збереження та розвиток культурного розмаїття в області; задоволення культурних, мовних, інформаційних потреб національних меншин; відродження, збереження, розвиток та популяризація культурних надбань національних меншин; формування сучасного демократичного, толерантного суспільства; протидія проявам ксенофобії та расової дискримінації; захист прав національних меншин України).
Види діяльності – організація та проведення обласних форумів, фестивалів, виставок;
видання книг, відеофільмів;
організація та проведення семінарів, конференцій, засідань за "круглим столом".
Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями становить 75 відсотків від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програм (проектів, заходів) та не може перевищувати 23 тис. грн.
3. Здійснення проектів національно-культурних товариств з реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин (сприяння всебічному розвитку мов національних меншин в Україні).
Види діяльності – організація та проведення міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів, олімпіад на краще знання регіональних мов або мов меншин (в тому числі мов національних меншин);
організація та проведення культурно-мистецьких акцій, конференцій, симпозіумів, семінарів з питань функціонування та розвитку регіональних мов або мов меншин (в тому числі мов національних меншин);
видання посібників, словників, розмовників, довідників з регіональних мов або мов меншин (в тому числі мов національних меншин), науково-методичних видань для недільних шкіл.
Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів програм (проектів, заходів), розроблених всеукраїнськими громадськими організаціями або творчими спілками, становить 75 відсотків від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програм (проектів, заходів) та не може перевищувати 11 тис. грн.
Документи подаються керівником громадської організації або керівником програми (в друкованому та електронному вигляді), у робочий час, з 10-00 до 12-00 та з 14-00 до 16-00 години до відділу у справах національностей та релігій управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації за адресою м.Миколаїв, вул. Спаська, 35
Порядок подання, вимоги до конкурсних пропозицій та зразки форм документів визначені наказом управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 24.04.2017 № 81 (зареєстрованому в Головному територіальному управлінні юстиції Миколаївської області 28.04.201, розміщені на сайті управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації http://uknr.mk.gov.ua/ua/mb/1494998167/.
Прийом конкурсних пропозицій закінчується 01 серпня 2017 року.
Довідки за телефоном: (0512) 37-59-76.


Конкурсна комісія

Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна ініціював створення об’єднання «Спілка поціновувачів творчості народного художника України Андрія Антонюка».

  Про об'єднання
Формат: DOC | Добавлен: 03/03/2016 15:37:03
21Kb Скачать скачать
  Анкета для заповнення
Формат: DOC | Добавлен: 03/03/2016 15:37:29
21Kb Скачать скачать

Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна» запрошує до участі у ХІІІ-ому обласному Бієнале дитячої творчості, присвяченому пам’яті В.В. Верещагіна «Світ навколо тебе».

  Умови конкурсу.
Формат: DOC | Добавлен: 05/04/2016 14:46:45
26Kb Скачать скачать
  Текст оголошення.
Формат: DOC | Добавлен: 20/05/2016 14:15:31
26Kb Скачать скачать
  Оголошення
Формат: DOC | Добавлен: 08/06/2016 09:42:09
28Kb Скачать скачать