Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
      В 1938 році був створений обласний Будинок  народної творчості, який тепер має назву Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи (ОЦНТ та КОР).

Центр реалізує регіональну культурну політику, відслідковує зміни в культурному розвитку регіону, зберігає духовну спадщину культурного надбання краю. Центр проводить роботу по задоволенню духовних потреб населення, розвитку сучасної інфраструктури галузі, здійснює науково-методичну діяльність з питань збереження, вивчення і розвитку народної творчості, художніх промислів і ремесел, організовує дозвілля населення.

Основну діяльність  ОЦНТ та КОР забезпечують:

v    сектор народної творчості та розвитку жанрів аматорського мистецтва (вокально-хорового, хореографічного, театрального, інструментального, фольклору, образотворчого та декоративно-прикланого мистецтва;

v    сектор маркетингу та інноваційних форм (вивчення, аналіз, впровадження нових форм культурно-дозвіллєвої роботи, любительських об’єднань тощо);

v    сектор репертуарно-видавничої діяльності (інформаційне забезпечення, підготовка, упорядкування та видання репертуарно-методичних матеріалів).

Центр проводить понад 80 районних, обласних, регіональних та всеукраїнських культурно-мистецьких заходів. Серед яких 3 всеукраїнських: театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена», авторської творчості «Мій рідний край», сатири та гумору «Усмішки Глазового»; 2 регіональні: хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі», сюжетного танцю та малих форм «Чарівний чобіток» тощо.

ОЦНТ та КОР регулює роботу та надає методичну і практичну допомогу 506 клубним установам. З цією метою ведеться розробка методичних видань, організація та проведення заходів для підвищення професійного рівня колективів. Також  Центр координує діяльність понад 2400 творчих аматорських колективів Миколаївщини, з яких 164 мають звання «народний» та «зразковий» колективи.  Фахівці центру входять до складу обласної комісії по підтвердженню/присвоєнню звання «народний»/«зразковий» аматорським колективам області.

При Центрі працюють п’ять «народних» аматорських колективів:

1.     Прибузький народний ансамбль пісні і танцю (керівник заслужений працівник культури України Затурян А.І.);

2.     Академічний жіночий хор ім. С. Фоміних (керівник Островська Т.А.);

3.   Творче об’єднання майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Прибужжя» (керівник заслужений працівник культури України Кривцова В.В.);

4.     Вокальний гурт «Зорецвіт» (керівник Жадик Н.Г.);

5.     Оркестр народних інструментів «Південна рапсодія» (Комінарець О.В.).

Колективи активно беруть участь  у багатьох обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах.

ОЦНТ та КОР надає пропозиції та безпосередньо бере участь у реалізації «Програми розвитку культури у Миколаївській області».

 Директор Центру: БАШТОВА  Наталя Анатоліївна.

 Розпорядок роботи: будні дні з 8.30 – 17.00 години.

 Вихідні дні: субота, неділя.    

Місцезнаходження:     м. Миколаїв,   вул. Адміральська, 41,  54001

Тел: (0512) 37-59-68, (0512) 37-59-35

E-mail: ocnt.mk@gmail.com

Офіційний сайт Центру: