Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
     Миколаївський обласний Палац культури – найбільший культурний заклад області.  Раніше називався Палац культури і техніки Чорноморського суднобудівного заводу. Влітку 2001 року Палац був переданий до обласної комунальної власності, упідпорядкування управління культури облдержадміністрації. Збудований у 1967році, він став центром культурного життя міста корабелів. 
        Концертний зал Палацу вміщує 1200 чоловік, обладнаний сучасною світовою та звуковою апаратурою. На сцені Палацу проходить багато загальнодержавних заходів, професійних свят, звітних концертів, концертів аматорських та професійних виконавців тощо.
          Робота Палацу спрямована так, щоб задовольнити потреби усіх категорій населення: дітей, підлітків, молоді, трудящих та ветеранів. 
 В палаці культури функціонує 30 клубних формувань, в тому числі   колективи художньої самодіяльності та любительських об’єднань  з почесними званнями «народний», «зразковий».  Очолюють художні колективи та клубні формування керівники з багатим досвідом культурно-освітньої роботи. Високий рівень виконавської майстерності дозволяє колективам Обласного палацу культури  брати участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах та фестивалях та посідати призові місця. На його базі проводяться основні обласні культурно-мистецькі заходи.
Режим роботи: з 10.00 – 19.00 години без вихідних днів. 
 
Директор: ДОБКІНА Марія Миколаївна 
 
Місцезнаходження: м. Миколаїв, пл. Суднобудувників, 3, 54017
 
тел.  (0512)47-97-37 (fax)

          (0512) 47-81-17

Офіційний веб - сайт: odk.net.ua/

e-mail: nikodk@i.ua